Dooz Geciktirici Sprey ile İlişki süreniz 3 katına çıkacak!!

Ağrı Geciktirici Sprey Satış Sitesi 0507 285 81 16

Ağrı Geciktirici Sprey Satış Sitesi 0507 285 81 16

Erken boşalma yaşlı genç her yaşta görülen bir cinsel problemdir. Erken boşalmanın birçok nedeni vardır. Bu ilişki öncesinde ya da ilişki esnasında da meydana gelebilir. Kişide ki sıkıntı stres düzensiz ilişki gibi vb. şeylerden meydana gelebilir.

 

dooz sprey

dooz sprey

Bu durum hem kişinin kendisini hem partnerini mutlu etmez. Bu tür problemler baz alındığında dooz geciktirici sprey mucize formülüyle erken boşalmayı engellemektedir. Partnerinizle daha uzun süreli ilişki ve daha fazla doyum sağlar. Ağrı geciktirici sprey uzun süreli ereksiyon sağlamakla birlikte penisinizin daha da sert olmasına da yardımcı olur.

Ayrıca bilindiği üzere erken boşalma yüzünden birçok çiftin de mutsuz olduğu ve evli çiftlerin de boşanmaya gidecek kadar ciddi bir sorun olduğu görülmüştür. Ağrı Dooz delay sprey bu problemi ortadan kaldırma amaçlı üretilmiştir.

 

Erken boşalma yüzünden mutsuz olduğunuz seks hayatınız dooz 60000 geciktirici delay spreyle birlikte daha hareketli geçecek ve cinsellikten haz almanızı sağlayacak. Uzun süreli bir gecikme ve bununla birlikte düzenli bir cinsellik sizleri bekliyor. Ağrı Geciktirici spreyle hem kendiniz hem de partneriniz hiç olmadığınız kadar ilişkiden zevk alacak ve mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Geciktirici Sprey Kullanımı

Dooz Sprey’in uygun dozda kullanılması önerilir. Kullanıcı sıkma miktarı ve etkisine göre kullanış miktarını kendisi ayarlamalıdır.

İlişkiye girmeden 5 veya 10 dk. Önce penisin her tarafı ıslanacak şekilde 2-3 kez sıkmak suretiyle kullanılır.

Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.

Eğer çok kritik bir erken boşalma süreniz varsa (ilişkiye girmeden boşalan kişilerdenseniz); İlişkiden 10 dk önce bir veya birden fazla kez penis ucuna, penis gövdesine ve penis dip kısmına sıkınız, bu işlemi ilişkiden 5 dakika önce de tekrarlayınız.

 

Bu sayede ortalama 1 saate yakın erken boşalmayı geciktirme sağlayabilirsiniz.

 

Dooz Geciktirici Sprey Kullanımı ile İlgili Tavsiyelerimiz

Ağrı geciktirici sprey, kullanımlarından tam performans elde etmek istiyorsanız, ilk başta belirttiğimiz gibi sprey penise tatbik edildikten sonra en az 10 dk. beklenmesidir. Bu süre geciktirici sprey in penise nüfus etmesini sağlayarak, penisteki hassasiyeti minimize etmek için yeterli olacaktır.

Tüm geciktirici ürünlerde olduğu gibi, dooz geciktirici sprey kullanımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biride dooz geciktirici sprey kullanımlarında sonra, şayet oral seks yani (ağız yoluyla cinsel ilişki) yapılacaksa, penisin duru su ile durulanmasını tavsiye ederiz. Penisi durulama işlemi penis üzerinde kalan sprey kalıntılarının temizlenmesine ve partnerinizin ağzında oluşabilecek hoş olmayan tatların önüne geçecek ve cinselliğinizi daha keyifli hale gelmesini sağlayacaktır. Geciktirici sprey kullanımı çok basit bir üründür.

Geciktirici sprey İstanbul ve Türkiye’nin her yerinden 1 iş gününde elinizde olabilir. Erkeklerin en büyük ve korkulu rüyası olan erken boşalma sorunlarına çare olmak için üretilen Geciktirici Sprey, Erkeğin erken boşalmasını geciktirmeye yardımcı bir üründür.geciktirici sprey’e siz de hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0507 285 81 16 numaralı telefonu arayıp sipariş verebilirsiniz.

Aldığınız geciktirici spreyi öncelikle cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 10 dakika önce penisin üzerine 10 cm uzaklıkla püskürtünüz. Burada çıkan sıvıyı elinizle iyice penisinizin özellikle uç kısmına yediriniz. Elinizle ne kadar ovalarsanız etkisini o kadar çabuk gösterecektir. İyice bu sıvıyı yaydıktan sonra 10 dakika içerisinde cinsel ilişkiye girmeye hazır olacaksınız. Bu spreyi kullandıktan sonra yaklaşık olarak 1 saat süreyle cinsel ilişkiye girebileceksiniz. Ağrı Erken boşalma sorununuzu kalıcı olarak geçirmese de anlık olarak bir kerelik geç boşalmanızı sağlayacaktır. Bu spreyi fazla püskürtmekten kaçınmanız gereklidir. Çünkü penis üzerinde kızarıklık ve yanmalara neden olabilir.

Ağrı Erken boşalma, yaşlı genç ayrımı olmaksızın her yaşta ki erkeklerde görülür. Erken boşalma bazen ilk ilişkiden itibaren ortaya çıkabileceği gibi daha sonradan da oluşabilir. Düzensiz ilişki, stres ve psikolojik nedenlerden dolayı erken boşalmak meydana gelebilir.

Ağrı Erken Boşalmayı geciktirici sprey erken boşalmayı önlemeye yardımcı formülü ile size ve partnerinize uzun süreli bir ilişki ve bununla beraber ve bundan dolayı daha fazla doyum sağlar. İçeriğindeki ereksiyona yardımcı, kan revanını arttırıcı maddeler sayesinde erkekler için performans arttırıcı, daha uzun süreli erekte olmasına ve geciktirici etkili özelliği sayesinde Süper dooz delay spray erkeklerin zor gün dostudur.

alt.png

Süper Dooz geciktirici sprey, cinsel ilişkiden aldığınız hazzı fazlasıyla arttırır, buna rağmen erken boşalmanıza neden olmaz. İddia ediyoruz ki deneyeceğiniz Süper Dooz Geciktirici Sprey diğer kullandığınız geciktiricilere arasında ki en iyi geciktirici olduğunu fark edeceksiniz. Almanya menşeili Süper dooz delay spray for man Avrupa’da %100 müşteri memnuniyeti ile satılmaktadır, orijinaldir. Sadece Türkiye’de değil Dünyada da birçok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamaktadır. Geciktirici sprey dooz ile boşalma sürenizi maksimum süreye uzatabilir, cinsel ilişkiden beklediğiniz zevki arttırabilir, eşinizi daha fazla memnun edebilirsiniz.
Ağrı geciktirici sprey, Ağrı geciktirici, Ağrı erken boşalma, geciktirici, sprey, krem, hap, Ağrı, geciktirici hap, Ağrı geciktirici hap

, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir